Wnętrza

Projekt poprawy funkcjonalności to nisza, w której się specjalizujemy.

  • Projektowanie architektury i wnętrza to nasza misja
  • Tworzymy nową jakość wnętrz, uwalniamy przestrzeń
  • Poprawimy funkcjonalną jakość Twojego mieszkania

Umów się na pierwszą wizytę a zaproponujemy korzystne, funkcjonalne zmiany.

Projekt poprawy funkcjonalności to nisza, w której się specjalizujemy.

+ Projektowanie architektury i wnętrza to nasza misja. Tworzymy nową jakość wnętrz, uwalniamy przestrzeń. Poprawimy funkcjonalną jakość Twojego mieszkania. Umów się na pierwszą wizytę a zaproponujemy korzystne, funkcjonalne zmiany.

Pani Izabela to doskonała, kreatywna i cierpliwa architekt. Zaaranżowała nam łazienkę – która z beznadziejnej, PRL-owskiej blokowej kostki zmieniła się niemal w salon kąpielowy ! Cierpliwie wysłuchała naszych niekończących się ‘ale’, dobrała kolory, faktury, doradziła w czym trzeba. Polecamy z czystym sumieniem.

Alicja

Nieoceniona pomoc w sprawach technicznych, gdyby nie fachowość P. Izy przy dużym zakresie prac byłoby kiepsko.

Łukasz

Polecam pracownię Pani Izy. Jej świetne pomysły i kreatywność, a do tego ogromna cierpliwość pozwalają nam mieszkać optymalnie wygodnie i pięknie.

Sylwia Beata

Moje mieszkanie nie przypomina teraz zupełnie dawnego, które było rodem z minionej epoki – no i co najważniejsze czuję się w nim u siebie :0)

Krzysztof

Chciałbym polecić tą pracownię. Bardzo profesjonalna obsługa i co najważniejsze pomocna. Wszystko załatwione i dopięte na ostatni guzik! Dobre wyczucie projektanta jeśli chodzi o oczekiwania, a jednocześnie nie narzuca swojej wizji i wtedy powstaje fajny kompromis 🙂 Projekt zatwierdzony w urzędzie w trzy tygodnie. Jestem bardzo zadowolony

Tomasz

Nie możesz się zdecydować...?

Jeśli Twoje  plany nie są do końca sprecyzowane – nie przejmuj się – pierwsze spotkanie zaowocuje większą jasnością i wiedzą jakie wybrać rozwiązanie.

Zapraszamy do współpracy